Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Chwałów - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

144 000 zł9 600 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 9600 m | Chwałów | klasa III | narożna | blisko zbiornika Mietkowskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna położona w miejscowości Chwałów, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 826 m² 15,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna | 2 klasa ziemi | blisko Zbiornika Mietkowskiego | Chwałów, gm. Mietków Na sprzedaż działka rolna o numerze 95, położona w miejscowości Chwałów, gmina Mietków,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

449 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, 45m2 + piwnica, balkon. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 677 m² 101,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zabudowana działka O pow. 36 arów W jaworzynie śl. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta. Działka o pow 3677 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym, gospodarczym oraz stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 000 zł33,20 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Są inwestycje, które po prostu oferują mieszkania i są takie, które tworzą styl życia - ta decydowanie należy do tej drugiej kategorii. W samym centrum Świdnicy powstaje kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 135 zł54,33 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce(Chwałów + 22 km)

690 000 zł178 m² 3 876,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:327 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w centrum miejscowości Pieszyce, tuż pod Górami Sowimi tj. około 65 km od centrum Wrocławia i 20 km od Krajowej drogi nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce(Chwałów + 22 km)

2 290 000 zł280 m² 8 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Jeśli marzysz o przestronnym, jasnym i gotowym do zamieszkania domu w spokojnej i zielonej okolicy ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych części Bielawy. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świdnica

Świdnica(Chwałów + 16 km)

155 000 zł42,70 m² 3 629,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 42,70m2 zlokalizowany w okolicach Hotelu Red Baron. Nieruchomość składa się z jednego wysokiego w kształcie kwadratu pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 910 000 zł1 008,33 m² 1 894,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek użytkowy z dużym potencjałem inwestycyjnym - 1008,33 m Nieruchomość użytkowa o powierzchni 1008,33 m , położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł68 m² 4 779,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na parterze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Chwałów

Chwałów,dolnośląskie

100 000 zł12 000 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż doskonale usytuowany grunt rekreacyjny, położony w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach wsi w nowo powstającym osiedlu domków przy zalewie mietkowskim, w bardzo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij